Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
EYAS330 MWIR Moduły Kamery Ochłodzonej Infraczerwone Rdzeń Kamery 320x256 30μm
| Rozmiar: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
15μm 640x512 MCT MWIR Rdzeń kamery chłodzony detektor podczerwieni Szybka integracja
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
EYAS330 Moduły kamery chłodzonej MWIR Rdzeń kamery na podczerwień 320x256 30μm
| Rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Moduły kamery chłodzonej 640x512/15μm RS058 T2SL LWIR Camera Core
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
Wtykowa kamera termowizyjna z mikrobolometrem VOx bez chłodzenia 120×90/12μm i ostrością bez regulacji ≤50mK NETD
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Czujnik podczerwieni: | 120×90/12µm |
| Tryb ostrości: | Skup się swobodnie |
15μm 640x512 MCT MWIR Moduł cieplny chłodzony z zintegrowanym zespołem Dewar Cooler
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |
Moduły kamery chłodzone o wymiarach 320x256/30μm z soczewką 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Szybka integracja MCT MWIR Moduł cieplny chłodzony 640x512/15μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Rozmiar: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Waga: | ≤650g |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
Szybka integracja chłodzonego modułu termicznego MCT MWIR w dronach 50Hz/100Hz
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

