Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 414 produkty.
GAVIN330 Moduły kamer chłodzonych MWIR 320x256 30μm Różne opcje obiektywów zmiennoogniskowych
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 150x67x80mm |
| Wysoka czułość: | ≤10mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
| NETD: | <30 mK |
1280x1024 Niechłodzony moduł obrazowania termicznego LWIR do kamery monitorującej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Chłodzony detektor termowizyjny na podczerwień MWIR do kamery monitorującej
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
| Aplikacja: | Monitorowanie bezpieczeństwa |
Nieschłodzony moduł termowizyjnej kamery obserwacyjnej LWIR 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień LWIR 640x512 9Hz 60Hz
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł niechłodzonej kamery na podczerwień VOx 400x300 / 17μm Szybki rozwój
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Moduł kamery dronowej o podczerwieni 640x512/12μm do kontroli mocy elektrycznej
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Stabilna wydajność iSE1212 Moduł obrazowania termicznego w podczerwieni nieochłodzony z rozdzielczością 1280x1024 i wielkością pikseli 12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

