Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Moduł niechłodzonej kamery na podczerwień VOx 400x300 / 17μm Szybki rozwój
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Moduł kamery dronowej o podczerwieni 640x512/12μm do kontroli mocy elektrycznej
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Stabilna wydajność iSE1212 Moduł obrazowania termicznego w podczerwieni nieochłodzony z rozdzielczością 1280x1024 i wielkością pikseli 12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Elastyczny niechłodzony rdzeń modułu termowizyjnego z LWIR 640x512 / 12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowy pobór mocy: | <0,75 W |
Chłodzona kamerą optyczną do obrazowania gazów w zakresie średniej podczerwieni RS058 do wizualizacji niewidocznych LZO
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Podłącz niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 dla ADAS
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Rdzeń kamery na podczerwień 640x512 12μM z obiektywem 25 mm do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
T2SL Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara Dwuzakresowy chłodzony detektor podczerwieni
| Rezolucja: | 320x256 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 30μm |
| Stabilne zużycie energii: | <9W |

