Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara MWIR HgCdTe Chłodzony detektor podczerwieni 320x256 / 30μm
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Moduł termiczny LWIR w obudowie ceramicznej do ostrego i wyraźnego obrazowania oraz precyzyjnego pomiaru temperatury
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kompaktowy moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego o rozdzielczości 640x512 i rozmiarze pikseli 12 μm dla niskiego zużycia energii
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny wysokiej rozdzielczości VOx do termografii przemysłowej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
1280x1024 12μm chłodzony detektor podczerwieni ze zintegrowanym zespołem chłodnicy Dewara
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Monitoring bezpieczeństwa MWIR Chłodzony detektor podczerwieni 640x512/12μm
| Aplikacja: | Monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Technologia: | Obrazowanie termiczne w podczerwieni |
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Wysokiej wrażliwości chłodzone detektory podczerwone z chłodnikiem krydowym RS058
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Długie fale: | 7,7 ~ 9,5 (LW) |
Chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 / 15μm zintegrowany z systemami EO-IR
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Chłodzony detektor podczerwieni 640x512 15μm LWIR zintegrowany z systemami EO-IR
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |

