Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
1280x1024 12μm Megapikseli chłodzony detektor FPA Wysoka czułość
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Akcelerator do chłodzonego detektora podczerwieni 320x25 30μm MCT MWIR Szybka integracja
| Rezolucja: | 320x256 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Chłodzony detektor podczerwieni o średniej długości fali 640x512 15μm
| Technologia: | Podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | MCT |
| typ: | chłodzony detektor podczerwieni |
67 g Detektor podczerwieni 8 μm-14 μm Zakres widmowy
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
Niechłodzone czujniki podczerwieni o długich falach 400x300 17μm Materiał tlenku wanadu
| Rezolucja: | 400x300 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Typ: | Mikrobolometr |
640x512 12μm Niechłodzony detektor podczerwieni Czujnik obrazowania w podczerwieni LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Monitoring bezpieczeństwa Detektor podczerwieni chłodzony MWIR 640x512/15μm
| Aplikacja: | Monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Technologia: | Obrazowanie termiczne w podczerwieni |
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Mini niechłodzone detektory podczerwieni 400x300/12μm
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Typ: | Mikrobolometr |
Akcelerator do chłodzonego detektora podczerwieni 640x512 chłodzonego modułu AD
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Chłodnica kriogeniczna: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |

