Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Zewnętrzny niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12μM z obiektywem 25 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
| NETD: | <30 mK |
Niechłodzony moduł termowizyjny 256x192 / 12μm do kamery bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego 256x192/12μm do kamer bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rozdzielczość Moduł termowizyjny 1280x1024 z obiektywem zmiennoogniskowym 30 - 180 mm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 25Hz |
Rdzeń kamery termowizyjnej niechłodzonej 1280x1024/12μm do termowizji o wysokiej stabilności
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 17μm do obserwacji zwierząt
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Podłącz niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 dla ADAS
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 17μm do obserwacji zwierząt
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |

