Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 17μm niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Waga: | 8,9 g ± 0,5 g (w tym obiektyw 3,2 mm) |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej 400x300 17μm LWIR Niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termowizyjnej 1280x1024 LWIR z obiektywem zmiennoogniskowym 30 mm - 180 mm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z wyraźnym obrazowaniem 640x512 12μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Liniowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 50Hz
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej OEM LWIR Niechłodzony 400x300 17μM z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR niechłodzony w poziomie 30mK dla ADAS
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Termografia przemysłowa Moduł kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 17μM
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
PLUG1212 Niechłodzony moduł HD LWIR 1280x1024/12μm do ultraczystego obrazowania termowizyjnego
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

