Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Niechłodzony rdzeń kamery termicznej LWIR z soczewką atermalną o stałej ostrości 19 mm/24 mm
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 50 Hz |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Moduł kamery termicznej przeciwpożarowej Moduł termiczny LWIR niechłodzony 640x512/12μm
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
Pakiet ceramiczny Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 384x288 12μM
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Minikturowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR zintegrowany z dronami 640x512 12µm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Kompaktowy moduł kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μM dla inteligentnego sprzętu
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termiczny LWIR w obudowie ceramicznej do ostrego i wyraźnego obrazowania oraz precyzyjnego pomiaru temperatury
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł obrazowania termicznego 640x512 12um 8μm Do 14μm NETD <40mK
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Ramka klatek: | 50 Hz |
| Składniki rozszerzenia: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |

