Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Moduł kamery termicznej niechłodzonej do nadzoru LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR chłodzony 640x512 do monitorowania bezpieczeństwa dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Niechłodzony moduł kamery do nadzoru termicznego LWIR 640x512 17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
PLUG612 Niechłodzony rdzeń kamery LWIR 640x512 12μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512 17μM do straży pożarnej i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
400x300 17um LWIR niechłodzony moduł kamery termowizyjnej do inteligentnego monitorowania
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
PLUG612 Niechłodzony rdzeń kamery LWIR 640x512 12μm z wyraźnym obrazowaniem termowizyjnym
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej MegaPixel LWIR 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 60Hz z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

