Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal surveillance camera module ] mecz 91 produkty.
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm Compact COIN Series
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatura: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
| NETD: | <40mK |
Moduł termowizyjny iLC212 LWIR bez chłodzenia 256x192 do kamer termowizyjnych bezpieczeństwa
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Przenośny nieochłodzony moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 120×90 i rozmiarze pikseli 12μm do termografii
| Aplikacje: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Typ: | Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR |
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
Niekalibrowany rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μm + obiektyw 3,2 mm do kamery bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego z rozdzielczością 640x512
| Typowy NETD: | <40mK |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Detektory podczerwieni 640x512 12μM Rdzeń kamery LWIR do kontroli medycznej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
640x512 12µM Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
256×192 rozdzielczość Niechłodzona LWIR FPA Plug-in Thermal Camera z interfejsem USB2.0
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | 300 MW |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |

