Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal surveillance camera ] mecz 91 produkty.
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Ekonomiczny moduł kamery termowizyjnej LWIR 256×192/12μm bez chłodzenia do terminali mobilnych
| Typ: | przenośna kamera termowizyjna |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
Niechłodzony moduł kamery monitorowania bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z opcjonalną soczewką
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termowizyjnej OEM niechłodzony 256x192/12μm do kamery noktowizyjnej
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
256×192 rozdzielczość Niechłodzona LWIR FPA Plug-in Thermal Camera z interfejsem USB2.0
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | 300 MW |
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
640x512 12µM Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termicznej kamery do badania podwyższonej temperatury skóry 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niezawodny moduł termowizyjny z mikrobolometrem FPA VOx bez chłodzenia, rozdzielczość 120×90 i rozmiar piksela 12μm
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| wykrywacz kamery podczerwonej: | Niechłodzony LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
W pełni SWaP 256×192/12μm Moduł kamery na podczerwień z poborem mocy 300mW i interfejsem USB2.0 do monitoringu bezpieczeństwa
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
|---|---|
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
| Detektor podczerwieni: | Uchłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
Moduł obrazowania termicznego bezchłodzonego z rozdzielczością 640x512
| Typowy NETD: | <40mK |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |

