Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal surveillance camera ] mecz 91 produkty.
Niezimny moduł kamery termowizyjnej LWIR 640x512 17μm do zabezpieczeń i monitoringu
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niezakłócony moduł termowizyjny LWIR 640x512/12µm z wysoką czułością termiczną
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Zwiększona przejrzystość i precyzja rdzenia kamery termowizyjnej HD 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
256×192 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Moduł termiczny do podłączenia z 300mW zużyciem energii
| Typowy pobór mocy: | 300 MW |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
Przenośny moduł kamery na podczerwień w skali wafla 120×90/12μm do badań temperatury
| Typ: | Wtykowa kamera termowizyjna |
|---|---|
| wykrywacz kamery podczerwonej: | Niechłodzony LWIR FPA 120x90/12μm |
| Odpowiedź spektralna: | 8 ~ 14μm |
Szybka integracja MCT MWIR Moduł cieplny chłodzony 640x512/15μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm Compact COIN Series
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatura: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
| NETD: | <40mK |
Przenośny nieochłodzony moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 120×90 i rozmiarze pikseli 12μm do termografii
| Aplikacje: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Typ: | Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR |
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
Moduł termowizyjny iLC212 LWIR bez chłodzenia 256x192 do kamer termowizyjnych bezpieczeństwa
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |

