Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal surveillance camera ] mecz 91 produkty.
Moduł kamery termicznej niechłodzonej do nadzoru LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł mini kamery LWIR 256x192 do kamery termowizyjnej
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 70mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512/12µM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery bezpieczeństwa do obrazowania termicznego LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512 17μM do straży pożarnej i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym detektorem podczerwieni o rozdzielczości 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
PLUG612 Moduł kamery termicznej Nieochłodzony VOx LWIR 640x512/12μm do kamery monitorującej
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termicznej LWIR bezchłodnej o rozdzielczości 120×90 12 μm Rozmiar pikseli Moduł kamery termicznej LWIR z uniwersalnymi interfejsami sterowania
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |

