Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal surveillance camera ] mecz 91 produkty.
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
| NETD: | <30 mK |
Podłącz niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 dla ADAS
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Niechłodzony moduł kamery obserwacyjnej termicznej w podczerwieni LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Niechłodzony moduł kamery obserwacyjnej do obrazowania termicznego LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery termicznej LWIR 640x512 17μM nieochłodzony dla bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Chłodzony rdzeń kamery termicznej MWIR 640x512 15μm do obserwacji dalekiego zasięgu
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Moduł kamery bezpieczeństwa termowizyjnego LWIR 400x300, niechłodzony
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Ramka klatek: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Moduł kamery bezpieczeństwa termowizyjnego LWIR 400x300, niechłodzony
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
iLC212 Miniaturowy niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 256x192 12μm do nadzoru
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Pobór energii: | 700mW |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |

