Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ mct ] mecz 156 produkty.
Integracja chłodzonego detektora podczerwieni MCT MWIR 1280x1024 12μm
| Rozdzielczość detektora: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 1~100Hz Regulowany |
| Używany do: | Rozwój wtórny |
Moduł kamery chłodzonej OEM o wysokiej rozdzielczości 1280x1024/12μm MCT MWIR
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Moduł kamery RS046 MCT MWIR 640x512 15μm Zintegrowana struktura
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Chłodzony moduł termiczny MCT MWIR 15μm 640x512 RS046 Cryocooler
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Moduł termowizyjny na podczerwień MCT MWIR Łatwa integracja 640x512/15μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Moduł kamery termowizyjnej MCT MWIR o wysokiej rozdzielczości 1280x1024/12μm do wykrywania dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej MWIR 640x512 15μM do nadzoru dalekiego zasięgu
| Rodzaj: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Rozmiar: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Waga: | ≤650g |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
LS734 Linear Stirling Cryocooler do chłodzenia chłodzonego detektora podczerwieni MCT
| Waga: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Typ: | Liniowy kryochłodnik Stirlinga |
| MTTF: | ≥20000 godzin |
Chłodzony moduł termiczny detektora podczerwieni MCT MWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

