Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ mct ] mecz 156 produkty.
Chłodzony moduł termiczny MCT MWIR 15μm 640x512 dla ładunku z wieloma czujnikami
| Rozmiar: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Waga: | ≤650g |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
MCT MWIR Moduł termowizyjny z chłodzeniem średniofalowym 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Chłodzony detektor podczerwieni HD MWIR MCT 1280x1024 12μM
| Typ: | Chłodzony detektor IR MWIR |
|---|---|
| Tworzywo: | MCT |
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
Chłodzony detektor podczerwieni o średniej długości fali 640x512 15μm
| Technologia: | Podczerwień |
|---|---|
| Materiał: | MCT |
| Rodzaj: | Chłodzony detektor podczerwieni |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej czułości 320x256 / 30μm MCT MWIR chłodzony
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | Regulacja w zakresie 1 ~ 200 Hz |
| Rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
LS734 Linear Stirling Cryocooler do chłodzenia chłodzonego detektora podczerwieni MCT
| MTTF: | ≥20000 godzin |
|---|---|
| Metoda integracji: | IDDCA |
| Waga: | ≤1,0 kg |
Integracja chłodzonego detektora podczerwieni 15μm 640x512 Moduł kamery MCT MWIR
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Moduł kamery chłodzonej OEM z detektorem podczerwieni MWIR MCT 1280x1024 12um
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Chłodzony detektor podczerwieni MCT Mid Wave FPA 128x128 25μm
| Rezolucja: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Chłodzony detektor podczerwieni FPA MCT Mid Wave 128x128 / 25μm
| Rezolucja: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

