Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
ARM SDK Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień 640x512 14um Kontrolowany port szeregowy
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
OEM Chłodzony moduł kamery MWIR 320x256/30μm
| Typ: | Chłodzone moduły AD |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 12μM na podczerwień długofalowa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 1280x1024 12μm do ochrony i monitorowania
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 25Hz |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512/12µM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamer termicznych niechłodzonych 256x192 / 12μm dla AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
640x512/12μm Niechłodzony rdzeń kamery podczerwonej Mały rozmiar do ładunków użytecznych UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Lekki, niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień 8 ~ 14μm do ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512/12µM dla lepszej widoczności
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

