Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ security uncooled infrared camera module ] mecz 346 produkty.
Systemy EO-IR Zintegrowany chłodzony detektor podczerwieni LWIR 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
Mały rozmiar długofalowego rdzenia termowizyjnego 400x300 COIN417G2
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Jasny detektor IR o chłodzonej temperaturze MWIR dla obrazowania termicznego 640x512/15μm
| Zakres widmowy 8 ~ 14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
|---|---|
| Technologia: | Obrazowanie termowizyjne w podczerwieni |
| Temperatura pracy: | -45 ℃ ~ + 71 ℃ |
Rdzeń termowizyjny LWIR 640X512/12μm do wyraźnego obrazowania i aplikacji AIoT
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50/60Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
RS046H Split, zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
| Moc chłodzenia: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <3,5 W (130 mW przy 100 K przy 20°C) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |

