Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vehicle mounted thermal camera core ] mecz 82 produkty.
Moduł cieplny chłodzony z wykrywaczem podczerwieni MWIR MCT o wymiarach 640x512 / 15 μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Wykrywanie dalekiego zasięgu Chłodzony moduł detektora podczerwieni Rdzeń 1280x1024 12μM
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Monitorowanie dalekiego zasięgu Moduł kamery chłodzonej podczerwienią Rdzeń 1280x1024 12μM
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
Moduły kamery chłodzone o wymiarach 320x256/30μm z soczewką 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
1280x1024 12μm chłodzony moduł kamery IR Wykrywanie dalekiego zasięgu rdzenia
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
OEM MCT MWIR Moduł kamery o wysokiej rozdzielczości 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Moduły kamer chłodzonych w podczerwieni 320x256 30µm z obiektywem o stałej ogniskowej 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Szybka integracja MCT MWIR Moduł cieplny chłodzony 640x512/15μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Chłodzony moduł detektora IR z detekcją dalekiego zasięgu 1280x1024 12μm
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
Chłodzony moduł termiczny MWIR 640x512 15μM do elektrooptycznego systemu podczerwieni
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

