Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Typ: | Kamera termowizyjna do drona |
|---|---|
| Tworzywo: | Vox |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
640x512 niechłodzony detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
256x192 12μm Detektor mikrobolometryczny Vox
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50/60Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Czujnik termiczny VOx o wysokiej czułości 400x300 / 17μm do trudnych warunków
| Transduktor: | Tlenek wanadu FPA |
|---|---|
| rozmiar: | 30x19,8x7,32mm |
| typ: | Niechłodzony mikrobolometr |
Niechłodzone detektory podczerwieni Vox Microbolometer 256x192 12μm do kamer termowizyjnych
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Termiczny detektor podczerwieni o długich falach Niechłodzony VOx 800x600 / 17μm
| Typ: | Pakiet metalowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 800x600 / 17μm |
400x300 12μm Termiczne detektory podczerwieni Niechłodzony mikrobolometr VOx do termografii
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Rezolucja: | 400x300 |
Niechłodzone detektory podczerwieni FPA 400x300 Niechłodzony mikrobolometr Vox
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300 |
Niechłodzona kamera termowizyjna VOx do wykrywania gorączki
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |

