Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
Moduł niechłodzonej kamery na podczerwień VOx 400x300 / 17μm Szybki rozwój
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
Wielofunkcyjna kamera termowizyjna dronów VOx LWIR Rdzeń kamery
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
VOx Niechłodzony moduł kamery na podczerwień LWIR Wysoka rozdzielczość 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień VOx o wysokiej rozdzielczości LWIR 8 ~ 14μm Zakres widmowy
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej VOx LWIR Screening Niechłodzony 400x300 17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm LW |
Kamera termowizyjna VOx do wykrywania gorączki, rdzeń kamery LWIR 400x300 / 17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niezawodny moduł termowizyjny z mikrobolometrem FPA VOx bez chłodzenia, rozdzielczość 120×90 i rozmiar piksela 12μm
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| wykrywacz kamery podczerwonej: | Niechłodzony LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
640x512 12μM niechłodzony moduł termowizyjny z mikrobolometrem VOx
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niedźwiedzie moduł termowizyjny LWIR z mikrobolometrem VOx 640x512 12 µm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

