Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
Mini niechłodzone detektory podczerwieni 400x300/12μm
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Waga: | <1,5 g |
| Typ: | Mikrobolometr |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
Nieochłodzony detektor obrazowania cieplnego FPA 400x300 / 12μm stosowany w ładunku użytecznym UAV
| Resolution: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Miniaturowy wykrywacz IR nieochłodzony 256x192 / 12μm do elektroniki użytkowej
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 256x192 |
Megapikselowe niechłodzone detektory podczerwieni z dużą matrycą 1280x1024 12μm Dojrzała technologia
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024 / 12μm |
| Typ: | Pakiet metalowy |
800x600 17μm Niechłodzony wykrywacz podczerwieni do obrazowania termicznego i termografii
| Rezolucja: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 35x25x7,4mm |
Lekki czujnik termowizyjny LWIR 640x512 Mikrobolometr z matrycą płaszczyzny ogniskowej 12μm
| Pakiet: | Opakowanie na poziomie wafla |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
| Waga: | <1,5 g |
Niechłodzone czujniki podczerwieni o długich falach 400x300 17μm Materiał tlenku wanadu
| Rezolucja: | 400x300 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Typ: | Mikrobolometr |
Lekkie niechłodzone detektory podczerwieni 256x192 12μm do obrazowania w podczerwieni
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Niechłodzony detektor FPA 1280x1024/12μm do kamery nadzoru termicznego
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |

