Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ vox ] mecz 149 produkty.
Rdzeń długofalowej kamery termowizyjnej VOx z różnymi obiektywami IR
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Miniaturowa kamera termowizyjna VOx FPA Rdzeń 120x90 / 17μm
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Rezolucja: | 120x90 |
Moduł kamery termicznej radiometrycznej VOx Niechłodzony 640X512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł termowizyjny LWIR VOx 640x512 zintegrowany z kamerą na podczerwień
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony detektor podczerwieni z matrycą płaszczyzny ogniskowej 400x300 / 17μm Materiał VOx
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony detektor płaszczyzny ogniskowej VOx 640x512 12μm Dojrzała technologia
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej Longwave FPA 400x300 / 17μm VOx
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
Niechłodzona kamera termowizyjna VOx montowana na pojeździe 384x288 z obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Miniaturowy rdzeń kamery termowizyjnej VOx FPA 120x90 / 17μm
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Rezolucja: | 120x90 |

