Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym obiektywem 25 mm 640x512 12μM do wykrywania na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Kompaktowy, niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej na podczerwień 120x90 / 17μm dla rynków wschodzących
| Rezolucja: | 120x90 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| NETD: | ≤60mK |
Moduł kamery termowizyjnej serii COIN z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR 400x300 / 17μm
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Lekki i elastyczny niechłodzony moduł termiczny z czujnikiem podczerwieni LWIR 640x512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowe zużycie energii: | <0,75 W |
Ręczne rdzeń kamery termicznej 4V ~ 6V z stałym ostrością 19mm/24mm
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej 400x300 17μm LWIR Niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł obrazowania termicznego 640x512 12um 8μm Do 14μm NETD <40mK
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Ramka klatek: | 50 Hz |
| Składniki rozszerzenia: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |
Rdzeń kamery w podczerwieni z ostrością stałą Athermal 19mm/24mm obiektyw
| Rezolucja: | 640 × 512 |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |

