Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ 400x300 thermal imaging system ] mecz 92 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej PLUG417R bez chłodzenia 400x300 / 17µm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery HgCdTe MWIR schłodzony 640x512/15μm do przenośnych kamer termicznych
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | MCT |
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
Niechłodzone detektory podczerwieni Vox Microbolometer 256x192 12μm do kamer termowizyjnych
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Chłodzony detektor podczerwieni LWIR o rozdzielczości 320x256 i rozmiarze piksela 30μm do wykrywania wycieków gazu SF6/NH3
| Zakres widmowy: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤7min przy 24V |
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
Podwyższony moduł kamery IR do badania temperatury skóry
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14 μm |
384x288 17um Rdzeń kamery na podczerwień do termografii medycznej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
640x512/12μm Niechłodzony rdzeń kamery podczerwonej Mały rozmiar do ładunków użytecznych UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Ultra przezroczysty chłodzony rdzeń kamery MWIR
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Zintegrowany zespół kriochłodnicy z obrotowym cyklem Stirlinga Niskie zużycie
| Moc chłodzenia: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Stabilne zużycie energii: | <7 W (250 mW przy 77 K przy 20 ℃) |
| Temperatura pracy: | -45℃~+85℃ |

