Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ cooled mwir camera core ] mecz 109 produkty.
Monitorowanie dalekiego zasięgu Moduł kamery chłodzonej podczerwienią Rdzeń 1280x1024 12μM
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
Rdzenie chłodzonych modułów kamer 1280x1024 12μm
| Technologia: | MCT / HgCdTe |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Wykrywanie dalekiego zasięgu Chłodzony moduł detektora podczerwieni Rdzeń 1280x1024 12μM
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
640x512 15μm Moduł detektorów chłodzonych podczerwonych Integracja
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Chłodzony moduł detektora IR z detekcją dalekiego zasięgu 1280x1024 12μm
| Wysoka definicja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Ramka klatek: | 50 Hz/100 Hz |
Kamera do obrazowania gazów optycznych o rozdzielczości 640x512 i rozmiarze piksela 15 µm, z zakresem spektralnym 3,2-3,5 µm do wykrywania wycieków gazu
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Czas chłodzenia (23 ℃): | ≤5min przy 12V |
| Rozdzielczość detektora: | 640x512 |
Ultra Clear 1280x1024 12μm chłodzony moduł termiczny do monitorowania dalekiego zasięgu
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm (MW) |
|---|---|
| Używany do: | Kamera monitorująca |
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
Chłodzony detektor podczerwieni 640x512 15μm LWIR zintegrowany z systemami EO-IR
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Stabilne zużycie energii: | <8 W |
640x512 15μm Moduł chłodzony MCT MWIR Szybka integracja Zatwierdzona przez RoHS
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
MCT MWIR Moduł termowizyjny z chłodzeniem średniofalowym 640x512 15μM
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

