Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
640x512 Moduł obrazowania termicznego zintegrowany z dronami do celów kontroli
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Typ: | Kamera termowizyjna do drona |
| NETD: | ≤40mK |
Prędkość obrazu 100 Hz MWIR Moduł obrazowania termicznego Chłodzony HgCdTe 640x512/15μm
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Rdzeń kamery termicznej 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny 256x192 / 12μm do kamery bezpieczeństwa
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery podczerwonej o ostrym obrazowaniu termicznym LWIR 640x512 12μm dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń modułu kamery na podczerwień 640x512/17μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 17μm |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |
Elastyczny niechłodzony moduł termowizyjnej kamery bezpieczeństwa z LWIR 640x512 12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Rozmiar: | 25,4 x 25,4 x 14,1 (z migawką) |
| Typowy pobór mocy: | <0,75 W |
Moduł termowizyjny iLC212 LWIR bez chłodzenia 256x192 do kamer termowizyjnych bezpieczeństwa
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 400x300 17μM do inspekcji budowlanych
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Niezimny moduł kamery termowizyjnej LWIR 640x512 17μm do zabezpieczeń i monitoringu
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |

