Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Światła Waga 120x90/17μm Rdzeń kamery termicznej do pomiaru temperatury ludzkiego ciała
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
Moduł obrazowania termicznego o długich falach z wykrywaczem podczerwieni 640x512 12 μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Zwiększona przejrzystość i precyzja rdzenia kamery termowizyjnej HD 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej Clear Imaging Drone Niechłodzony rdzeń kamery LWIR
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny VOx o wysokiej dokładności temperaturowej ±2 ℃
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery MWIR chłodzony w każdych warunkach pogodowych 1280x1024 12μm
| Używany do: | Kamera monitorująca |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Moduł termowizyjny HD chłodzony 1280x1024 12μM monitorowanie dalekiego zasięgu
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Chłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 1280x1024 do szybkiego wykrywania celów
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Rdzenie chłodzonych modułów kamer 1280x1024 12μm
| Technologia: | MCT / HgCdTe |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 / 17μm zintegrowany z kamerą termowizyjną do nadzoru
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |

