Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
120×90/12μm Rozdzielczość Niechłodzona Przenośna Termowizyjna Kamera Termowizyjna Plug-in
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
|---|---|
| Typ: | Podłączana kamera termowizyjna |
| NETD: | ≤50mk |
MWIR MCT Moduł obrazowania termicznego w podczerwieni 1280x1024/12μm
| Typ: | Moduł kamery MWIR |
|---|---|
| Detektor IR: | Chłodzony detektor |
| Rezolucja: | 1280x1024 / 12μm |
Moduł kamery na podczerwień typu plug-and-play o rozdzielczości 120×90 i detektorze na podczerwień na poziomie płytki
| Typ: | Moduł kamery na podczerwień typu plug-and-play |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | 150 mW |
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
Moduł czujnika kamery termowizyjnej LWIR VOx FPA Silne przystosowanie do warunków środowiskowych
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł termowizyjny MWIR o wysokiej szybkości klatek chłodzony HgCdTe 640x512 15μm
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
GAVIN615L Chłodzony moduł termowizyjny T2SL LWIR Łatwa integracja
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 15μm |
| Wysoka czułość: | ≤25mK |
Chłodzony rdzeń kamery termicznej MWIR 640x512 15μm do obserwacji dalekiego zasięgu
| Typ: | Chłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Technologia: | MCT/HgCdTe |
| Rezolucja: | 640x512/15μm |
Moduły kamery chłodzonej OEM Moduł kamery na podczerwień 320x256 30μm
| Rozmiar: | 142 x 58,5 x 71 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
| NETD: | <30 mK |

