Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Kamera termowizyjna VOx do wykrywania gorączki, rdzeń kamery LWIR 400x300 / 17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512/12μm do ładunków UAV / Drone
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| Typowa NETD: | ≤40mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Ocieplone rdzenie kamery termicznej 320x256 30μm do wykrywania wycieków gazów VOC
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR do dronów 640x512 12µm do gaszenia pożarów i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny LWIR 640x512 12uM dla ładunków UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduły kamer chłodzonych w podczerwieni 320x256 30µm z obiektywem o stałej ogniskowej 55mm
| Styl: | Chłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Uncooled 400x300 do ochrony budynków HVAC
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej OEM LWIR Niechłodzony 400x300 17μM z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Inspekcja budynku Moduł kamery IR Rdzeń termowizyjny 640x512/17μm
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rozmiar: | 44,5 x 44,5 x 36,6 mm |

