Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Detektor podczerwieni MWIR o rozdzielczości 320x256 z rozmiarem pikseli 30μm do chłodnej kamery obrazowania gazu optycznego
| Funkcjonować: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1.5) |
| Waga (g): | ≤600g |
Chłodzony moduł termiczny Rdzeń kamery 1280x1024 12μM Wysoka czułość termiczna
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Moduł termiczny chłodzony MWIR 1280x1024 z obiektywem z ciągłym zoomem 37,5 ~ 750 mm / F4
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Moduł kamery bezpieczeństwa termowizyjnego LWIR 400x300, niechłodzony
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Ramka klatek: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Moduł niechłodzonej kamery termowizyjnej LWIR 400x300
| Typ: | Niechłodzony moduł kamery |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
| Ramka klatek: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
RS422 99,5% Moduł chłodzonego detektora podczerwieni z szybkością pikseli 1280x1024 12μM
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Wykrywanie dalekiego zasięgu Chłodzony moduł detektora podczerwieni Rdzeń 1280x1024 12μM
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Niechłodzony moduł kamery monitorowania bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z opcjonalną soczewką
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
Niechłodzony moduł kamery bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z wieloma soczewkami
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |

