Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego LWIR 400x300/17um z termografią
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termiczny PLUG617 z detektorem podczerwieni LWIR 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
384x288 17μM Niechłodzony moduł termiczny Szybka integracja do diagnostyki zdrowotnej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł termiczny LWIR 384x288 17μM do medycznego badania obrazu termicznego
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Rdzeń kamery termicznej do wykrywania wycieków gazu z detektorem podczerwonym obrazowania optycznego gazu o wymiarach 320x256/30μm i 10mK NETD
| Typ: | Moduł termiczny do optycznego obrazowania gazów |
|---|---|
| Pasmo falowe: | Średnia długość fali |
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
Wysoka dokładność 256×192/12μm Moduł termowizyjny bez chłodzenia do pomiaru temperatury
| Detektor podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| Typ: | Moduł cieplny niechłodzony |
LWIR Uncooled Infrared Camera Core 1280x1024/12μm z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
| NETD: | <30 mK |
Long Wave 640x512 12μm Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej niechłodzonej 1280x1024/12μm do termowizji o wysokiej stabilności
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Szybka integracja Chłodzony rdzeń kamery IR EYAS1212 Megapiksel 1280x1024 / 12μM
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |

