Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ high resolution thermal camera module ] mecz 494 produkty.
Ultrakompaktowy niechłodzony moduł termiczny z obiektywem 9,1/13/19mm
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termowizyjny bez chłodzenia Plug-in 256×192/12μm z interfejsem USB2.0 i częstotliwością odświeżania 25 Hz dla szybkiej integracji
| Detektor podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
W pełni SWaP 256×192/12μm Moduł kamery na podczerwień z poborem mocy 300mW i interfejsem USB2.0 do monitoringu bezpieczeństwa
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
|---|---|
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
| Detektor podczerwieni: | Uchłodzony LWIR FPA 256×192/12μm |
320x256 rozdzielczość 10,3-10,9μm Zakres widmowy 20mK NETD Chłodzony moduł obrazowania termicznego do wykrywania wycieków gazu
| Zakres widmowy: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| Rozdzielczość detektora: | 320x256 |
| Komunikacja: | Standard: USB2.0/LV-TTL; Opcjonalnie: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
Stabilna wydajność Niechłodzony moduł termowizyjny na podczerwień 1280x1024 12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
400x300 17μm Rdzeń kamery termowizyjnej System przesiewania gorączki termowizyjnej
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna do wykrywania gorączki z LWIR 400x300 / 17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Nieochłodzony moduł kamery podczerwonej 256×192/12μm Wielkość pikseli dla elektroniki użytkowej
| Obiektyw (HFOV/FL): | 56°/3,2 mm |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Odpowiedź spektralna: | 8 ~ 14μm |
LWIR Uncooled 640x512 12μM Moduł termowizyjny do osobistego widzenia w nocy
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny wysokiej rozdzielczości VOx do termografii przemysłowej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

