Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 414 produkty.
Moduł termowizyjny HD chłodzony 1280x1024 12μM monitorowanie dalekiego zasięgu
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
VOx Niechłodzony moduł kamery na podczerwień LWIR Wysoka rozdzielczość 1280x1024
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
640x512 Moduł obrazowania termicznego zintegrowany z dronami do celów kontroli
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Typ: | Kamera termowizyjna do drona |
| NETD: | ≤40mK |
Wysokiej wrażliwości kamera bezpieczeństwa termicznego Moduł podczerwieni niechłodzony
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 MCT MWIR Moduł chłodzonej kamery termicznej z częstotliwością obrazu 1~100Hz
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
1280x1024 12μm chłodzony moduł kamery IR Wykrywanie dalekiego zasięgu rdzenia
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Moduł kamery IR o ogrzewanym rdzeniu kamery termicznej 320x256/30μm do wykrywania wycieków gazu
| Typ: | Wykrywanie wycieku gazu |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
iSE612 Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o rozdzielczości 640 x 512 Rozmiar piksela 12 μm zapewnia wyraźne obrazowanie termowizyjne
| typ: | Niechłodzony rdzeń podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | 0,8 W przy 50 Hz przy 23 ± 3 ℃ |
Niechłodzony rdzeń termowizyjny LWIR OEM o małym rozmiarze 256x192 12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Mini Size TIMO112 Uncooled Infrared Camera Module z rozdzielczością 120x90 i 12μm Pixel Pitch
| Rezolucja: | 120x90 |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

