Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 414 produkty.
Kompaktowy rdzeń kamery termowizyjnej GAVIN615B 640x512 / 15μm Moduł kamery MCT MWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Rdzeń kamery termowizyjnej drona na poziomie płytki krzemowej, niechłodzony, 640x512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Tlenek wanadu Niechłodzony dronowy rdzeń kamery termowizyjnej Mały rozmiar 640x512 30Hz
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR chłodzony 640x512 Wysoka czułość termiczna
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Chłodzony bezchłodny bezzałogowy rdzeń kamery termicznej 640x512 12um
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512 12μM do osobistego nocnego widzenia
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 0.8W Pobór mocy 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Lekki rdzeń kamery termowizyjnej LWIR z niechłodzonymi detektorami podczerwieni 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termiczny chłodzony MWIR 1280x1024 z obiektywem z ciągłym zoomem 37,5 ~ 750 mm / F4
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |
Chłodzony moduł termiczny Rdzeń kamery 1280x1024 12μM Wysoka czułość termiczna
| Wysoka rozdzielczość: | 1280x1024 |
|---|---|
| Skok pikseli: | 12μm |
| Częstotliwość wyświetlania klatek: | 50Hz/100Hz |

