Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Rdzeń kamery termowizyjnej HD LWIR chłodzony 640x512 do monitorowania bezpieczeństwa dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Uncooled 400x300 do ochrony budynków HVAC
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Liniowy rdzeń kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 50Hz
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termicznej radiometrycznej VOx Niechłodzony 640X512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna VOx do wykrywania gorączki
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej przeciwpożarowej Moduł termiczny LWIR niechłodzony 640x512/12μm
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
| Typowy pobór mocy: | <1,2 W |
Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR do dronów 640x512 12µm do gaszenia pożarów i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej FPA 400x300 17um
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduły kamer chłodzonych o wysokiej czułości 25mK z poziomym kierunkiem obrazu
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Rozmiar: | 155x67x80mm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 400x300 17μm Compact COIN Series
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatura: | -20 ℃ ~ + 150 ℃ (konfigurowalny) |
| NETD: | <40mK |

