Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512/12μm do ładunków UAV / Drone
| Rezolucja: | 640x512/12μm |
|---|---|
| Typowa NETD: | ≤40mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł termiczny na podczerwień LWIR o rozdzielczości 256x192 i odstępie pikseli 12 μm dla zakresu widmowego 8 ~ 14 μm
| Liczba klatek na sekundę: | Termografia: 25 Hz, Obrazowanie: 50 Hz |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192 |
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej FPA z detektorem podczerwieni 400x300
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Mały rozmiar długofalowego rdzenia termowizyjnego 400x300 COIN417G2
| Rezolucja: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery MCT MWIR o wysokiej czułości 640x512 do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm |
Szybka integracja Moduł kamery termowizyjnej 384x288 17μM dla służby zdrowia
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,85 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń modułu kamery termowizyjnej na podczerwień 25Hz 30Hz dla ładunków UAV
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
Rdzeń modułu termowizyjnej kamery na podczerwień Clear Image 640x512/17µm dla ADAS
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
Long Wave 640x512 12μm Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł termowizyjny TWIN612 Ostre i wyraźne obrazy z dokładnością ± 2 ℃ lub ± 2%
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

