Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Niechłodzony moduł termiczny LWIR 384x288 17μM do medycznego badania obrazu termicznego
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 17μm do obserwacji zwierząt
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
640x512/12μm Niechłodzony rdzeń kamery podczerwonej Mały rozmiar do ładunków użytecznych UAV
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń kamery w podczerwieni z ostrością stałą Athermal 19mm/24mm obiektyw
| Rezolucja: | 640 × 512 |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Niechłodzony moduł kamery LWIR Rdzeń 640x512/17μm Silna adaptacja środowiskowa
| Rezolucja: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |
GAVIN330 MWIR Moduł obrazu termicznego o schłodzonej temperaturze Wysoka niezawodność 320x256/30μm
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Tworzywo: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
LWIR 256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Focus Free Infrared Camera Module for Security
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
384x288 17um Rdzeń kamery na podczerwień do termografii medycznej
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |

