Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Moduł kamery chłodzonej OEM MWIR z detektorem podczerwieni MCT 1280x1024 12um
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
50-pinowy interfejs HRS Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji zwierząt
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym detektorem podczerwieni o rozdzielczości 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł obrazowania termicznego LWIR 400x300/17um z termografią
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 17μm do obserwacji zwierząt
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
HD 1280x1024 12μm chłodzony detektor IR
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Zakres spektralny: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
PLUG-R Niechłodzony moduł radiometrycznej kamery na podczerwień LWIR z termografią
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Moduł kamery na podczerwień drona do kontroli zasilania elektrycznego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Nieochłodzony moduł kamery termowizyjnej LWIR 256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch dla bezpieczeństwa nadzoru
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zakres pomiaru temperatury: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
1280x1024 12 μm Niechłodzony moduł kamery obrazowania termicznego z funkcjonowaniem bez migawki do gaśni
| Rezolucja: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Zoom cyfrowy: | 1X/2X/4X/8X |

