Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej Longwave FPA 400x300 / 17μm VOx
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
MegaPixel 1280x1024 Rozdzielczość 12μm Wielkość pikseli Nieochłodzona LWIR Termal Camera Core z funkcjonowaniem bez migawki
| Rezolucja: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej Mini212G2 o rozdzielczości 256 × 192 i rozstawie pikseli 12 μm przy niskim zużyciu energii 330 mW
| Rezolucja: | 256×192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
Niechłodzony moduł kamery termowizyjnej 640x512 12μM na podczerwień długofalowa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR 384x288 17μM do badania temperatury ciała
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Ekranowanie temperatury ciała Moduł niechłodzonej kamery termowizyjnej 384x288 17μM
| Rezolucja: | 384x288 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,85W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termicznej niechłodzonej do nadzoru LWIR 640x512 17μM
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 12μm PLUG612R LWIR do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
384x288 17μm Kamera termowizyjna montowana na pojeździe z inteligentnym alarmem
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej do ekranowania gorączki 400x300
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

