Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Rdzeń termowizyjny COIN612R, kamera termowizyjna HD do drona
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
384x288/17μm Kamera termiczna montowana w pojeździe z inteligentnym alarmem
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termicznej mikro z rozdzielczością 256x192 i wielkością pikseli 12μm dla niskiego zużycia energii
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
Zamontowana na pojeździe kamera termowizyjna z niechłodzonym detektorem podczerwieni 384x288 17μm
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej o rozdzielczości 256 × 192 i rozstawie pikseli 12 μm do pomiaru temperatury -20 ℃ ~ + 550 ℃
| Rezolucja: | 256×192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Zakres temperatur: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ |
384x288 Rozdzielczość 12μm Rozmiar piksela Projektowanie bez rozgrzewacza Moduł kamery termicznej LWIR
| Rezolucja: | 384x288 /12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤30mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej LWIR bezchłodnej o rozdzielczości 120×90 12 μm Rozmiar pikseli Moduł kamery termicznej LWIR z uniwersalnymi interfejsami sterowania
| Cyfrowy interfejs wideo: | USB2.0 |
|---|---|
| Obiektyw (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej 640x512 12 μm Typowy NETD 40mk dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej LWIR o rozdzielczości 256x192 12μm Pixel Pitch i zużyciu mocy 330mW
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 330mW |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR z zakresem pomiaru temperatury od -20°C do 150°C / od 0°C do 550°C
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

