Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Nieochłodzone układy płaszczyzny ogniskowej, rdzenie kamery termicznej 50Hz, częstotliwość obrazu 67g
| Napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Transduktor: | Niechłodzone matryce płaszczyzny ogniskowej |
| Rezolucja: | 640 × 512 |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 25 Hz z funkcją badania gorączki
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej UAV 640x512/12 µm do bezzałogowych statków powietrznych
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termicznej IR 640x512/12μm do pomiaru temperatury przemysłowej
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ±2℃ lub ±2% |
| NETD: | <30 mK |
RS058 T2SL Rdzeń kamery termowizyjnej 640x512 15μm chłodzony detektor podczerwieni Integracja
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
Moduł kamery termowizyjnej Clear Imaging Drone Niechłodzony rdzeń kamery LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej LWIR o wysokiej czułości Niechłodzony NETD 30mk 8 ~ 14μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Termografia przemysłowa Moduł kamery termowizyjnej LWIR Niechłodzony 400x300 17μM
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ręczne rdzeń kamery termicznej 4V ~ 6V z stałym ostrością 19mm/24mm
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Rezolucja: | 640 × 512 |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
256x192 Rozdzielczość 12μm Pixel Pitch Thermography Capable Uncooled LWIR Thermal Camera Module
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Dane wyjściowe: | 14-bitowy surowy |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

