Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ ir high resolution thermal camera ] mecz 416 produkty.
Moduł kamery termicznej LWIR do badania gorączki 400x300/17μm do diagnostyki medycznej
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej LWIR 400x300 17μm niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Noktowizor montowany na pojeździe Rdzeń kamery termowizyjnej Szybka transmisja danych
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej Clear Imaging Drone Niechłodzony rdzeń kamery LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej SWaP-C LWIR 640x512 12μM dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,7W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Moduł kamery termowizyjnej 400x300 17μm LWIR Niechłodzony z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Rdzeń kamery termowizyjnej OEM LWIR Niechłodzony 400x300 17μM z termografią przemysłową
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Moduł kamery termowizyjnej serii COIN z niechłodzonym detektorem podczerwieni LWIR 400x300 / 17μm
| Technologia: | podczerwony |
|---|---|
| Tworzywo: | Tlenek wanadu |
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
Stabilny rdzeń kamery termowizyjnej niechłodzony 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |
PLUG612R Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do ratownictwa pożarowego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

