Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Lekkie niechłodzone detektory podczerwieni 256x192 12μm do obrazowania w podczerwieni
| Rezolucja: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Niechłodzone detektory podczerwieni Vox Microbolometer 256x192 12μm do kamer termowizyjnych
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 50/60 Hz |
| Rozmiar: | 23x13x7,32mm |
Niechłodzone detektory podczerwieni 30mK 50Hz 60Hz dla bezpieczeństwa / monitoringu
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
PLUG1212 Wysoka stabilność 1280x1024 Niechłodzony moduł podczerwieni na każdą pogodę
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Chłodzone detektory podczerwieni typu II Superlattice Długa fala 320x256 / 30μm
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
Wysokiej wrażliwości chłodzone detektory podczerwone z chłodnikiem krydowym RS058
| Rezolucja: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Długie fale: | 7,7 ~ 9,5 (LW) |
Chłodzony detektor podczerwieni MWIR 15μM 640x512 do systemu zdalnego monitorowania
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
iMC212 Nieochłodzony moduł podczerwieni o rozdzielczości 256x192 i zużyciu energii 300 mW do integracji urządzeń mobilnych
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony układ płaszczyzny ogniskowej LWIR |
|---|---|
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz |
1280x1024 12μm chłodzony detektor podczerwieni ze zintegrowanym zespołem chłodnicy Dewara
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Zakres widmowy: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
LS734 Linear Stirling Cryocooler do chłodzenia chłodzonego detektora podczerwieni MCT
| Waga: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Typ: | Liniowy kryochłodnik Stirlinga |
| MTTF: | ≥20000 godzin |

