Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej Clear Imaging Drone Niechłodzony rdzeń kamery LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typowy NETD: | ≤40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej OEM niechłodzony 256x192/12μm do kamery noktowizyjnej
| Zakres temperatury: | -20 ℃ ~ + 550 ℃ (konfigurowalny) |
|---|---|
| Dokładność temperatury: | ± 3 ℃ lub ± 3% |
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
PLUG612 Moduł kamery termicznej Nieochłodzony VOx LWIR 640x512/12μm do kamery monitorującej
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 400x300 17μm z pomiarem temperatury
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
Rdzeń kamery termowizyjnej VOx LWIR Screening Niechłodzony 400x300 17μm
| Rezolucja: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm LW |
640x512 15µm Chłodzone Moduły Kamery RS058 T2SL Kamera LWIR
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
640x512 12µM Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
PLUG-R Niechłodzony moduł radiometrycznej kamery na podczerwień LWIR z termografią
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 25 Hz/30 Hz |
| NETD: | <30 mK |
Niechłodzona kamera termowizyjna do wykrywania gorączki z LWIR 400x300 / 17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Opakowania na poziomie wafla Niechłodzone detektory podczerwieni LWIR Industrial IR Sensor
| Typ: | Mikrobolometr |
|---|---|
| Rezolucja: | 400x300 |
| Rozmiar: | 18x16x2,8mm |

