Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Kamera termowizyjna na podczerwień montowana na pojeździe przeciwodblaskowa z inteligentnym alarmem
| Rezolucja: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
PLUG612R Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej do ratownictwa pożarowego
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej OEM IR o wysokiej rozdzielczości Wykrywanie dalekiego zasięgu
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
12μm 1280x1024 Niechłodzony moduł czujnika kamery termowizyjnej o wysokiej czułości
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej z tlenkiem wanadu 640x512 12 μm dla dronów i dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7w |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Nieochłodzony moduł kamery termicznej 640x512 12 μm Typowy NETD 40mk dla dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej o rozdzielczości 640x512 do obserwacji zwierząt na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |
W pełni zoptymalizowana niechłodzona kamera mikrobolometryczna SWaP-C 256x192/12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12μm |
| Typ: | Mikrobolometr |
Moduł termicznej kamery do badania podwyższonej temperatury skóry 400x300/17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej PAL/NTSC z ciągłym zoomem 1~8X
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Obiektyw aparatu: | Wiele dostępnych |
| Waga: | <90g |

