Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
LWIR VOx Mikrobolometr Niechłodzony wykrywacz podczerwieni 400x300/12μm do termografii
| Rezolucja: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termicznej radiometrycznej VOx Niechłodzony 640X512/12μm
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery na podczerwień MegaPixel Plug Series stosowany w złożonych środowiskach
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 12μm PLUG612R LWIR do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Szybka integracja Moduły kamer chłodzonych podczerwienią EYAS1212 Mega Pixel 149x58,5x71mm
| Rezolucja: | 1280x1024 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
Rdzeń kamery termicznej 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| napięcie robocze: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Zoptymalizowany moduł kamery termowizyjnej SWaP-C iLC212 z obiektywem 3,2 mm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 700 mW |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Stabilny rdzeń kamery termowizyjnej niechłodzony 640x512/17μm
| Rezolucja: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Rozmiar: | 44,5x44,5x33,6mm |
Moduł kamery FPA o podczerwieni 256x192/12μm z termografią
| Rezolucja: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony mikrobolometryczny rdzeń kamery termowizyjnej do obserwacji dzikiej przyrody
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |

