Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ lwir thermal imaging security camera ] mecz 245 produkty.
Kamera termowizyjna VOx do wykrywania gorączki, rdzeń kamery LWIR 400x300 / 17μm
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej LWIR 640x512 12μM do termografii
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Pobór energii: | 0,8W |
| Zakres spektralny: | 8 ~ 14 μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm moduł kamery na podczerwień do dronów
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR do dronów 640x512 12µm do gaszenia pożarów i ratownictwa
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,7 W |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
LWIR Niechłodzony rdzeń kamery termowizyjnej 640x512 12μM do osobistego nocnego widzenia
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł kamery monitorowania bezpieczeństwa termicznego w podczerwieni z opcjonalną soczewką
| Typ: | Niechłodzony moduł podczerwieni |
|---|---|
| Typowe zużycie energii: | <1,2 W |
| NETD: | <30mK |
RS058 Moduł kamery termowizyjnej chłodzonej kriocoolerem T2SL LWIR 640x512/15μm
| Rezolucja: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Zakres widmowy: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
LWIR 320x256/30μm Chłodzony rdzeń kamery podczerwonej z 20mK NETD do wykrywania wycieku gazu
| Rozmiar: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Rezolucja: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera z komponentami rozszerzeniowymi VPC/USB3.0/GigE/Cameralink
| Waga: | 67g |
|---|---|
| Typowy NETD: | <40mK |
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
Moduł kamery termicznej LWIR do badania gorączki 400x300/17μm do diagnostyki medycznej
| Rezolucja: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

