Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ uncooled microbolometer camera detector ] mecz 109 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej wysokiej rozdzielczości VOx Niechłodzony LWIR 1280x1024 / 12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń termowizyjny LWIR OEM o małym rozmiarze 256x192 12μm
| Rezolucja: | 256x192 |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 12 μm |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości VOx Niechłodzony LWIR 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Przenośny nieochłodzony moduł obrazowania termicznego o rozdzielczości 120×90 i rozmiarze pikseli 12μm do termografii
| Aplikacje: | AloT, wizja maszynowa, wizja przemysłowa, monitorowanie bezpieczeństwa |
|---|---|
| typ: | Niechłodzona kamera termowizyjna LWIR |
| Detektor podczerwieni: | Niechłodzony mikrobolometr VOx FPA |
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym detektorem podczerwieni o rozdzielczości 640x512
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny VOx o wysokiej dokładności temperaturowej ±2 ℃
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzony rdzeń kamery termicznej LWIR z soczewką atermalną o stałej ostrości 19 mm/24 mm
| Zakres widmowy: | 8μm do 14μm |
|---|---|
| Ramka klatek: | 50 Hz |
| Stałe skupienie Athermal: | 19 mm/24 mm |
Ekonomiczny moduł kamery termowizyjnej LWIR 256×192/12μm bez chłodzenia do terminali mobilnych
| typ: | przenośna kamera termowizyjna |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -45℃~+85℃ |
| Dokładność pomiaru temperatury: | Większa z ±2℃ / ±2% |
Wysokoczuły moduł kamery termowizyjnej VOx LWIR bez chłodzenia 1280x1024/12μm
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień 640x512 12μm PLUG612R LWIR do szybkiej integracji
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |

