Wszystkie produkty
-
Rdzeń kamery termowizyjnej
-
Termiczna kamera bezpieczeństwa
-
Kamera termowizyjna drona
-
Podłączana kamera termowizyjna
-
Chłodzone detektory podczerwieni
-
Chłodzone moduły kamery
-
Optyczne obrazowanie gazu
-
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień
-
Moduł kamery termowizyjnej o wysokiej rozdzielczości
-
Kamera termowizyjna do wykrywania gorączki
-
Kamera termowizyjna montowana na pojeździe
-
Zintegrowany zespół chłodnicy Dewara
-
Niechłodzone detektory podczerwieni
Osoba kontaktowa :
Wendy Wang
Numer telefonu :
+86 27 50185150
słowa kluczowe [ uncooled microbolometer camera detector ] mecz 109 produkty.
Moduł kamery termowizyjnej na podczerwień VOx o wysokiej rozdzielczości LWIR 8 ~ 14μm Zakres widmowy
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Moduł kamery termicznej drona LWIR nieochłodzony z wyraźnym obrazowaniem termicznym
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Moduł termiczny LWIR z niechłodzonym obiektywem 25 mm 640x512 12μM do wykrywania na zewnątrz
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Niechłodzone detektory podczerwieni 30mK 50Hz 60Hz dla bezpieczeństwa / monitoringu
| Rezolucja: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Zakres widmowy: | 8 ~ 14μm |
Niechłodzony moduł termowizyjny wysokiej rozdzielczości VOx do termografii przemysłowej
| Rezolucja: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Detektory podczerwieni 640x512 12μM Rdzeń kamery LWIR do kontroli medycznej
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Rdzeń zewnętrznej kamery termowizyjnej LWIR 640x512 25,4 mm × 25,4 mm × 35 mm
| Rezolucja: | 640x512 |
|---|---|
| Zużycie energii: | 0,8 W |
| Zakres widmowy: | 8~14μm |
Wysoka dokładność 256×192/12μm Moduł termowizyjny bez chłodzenia do pomiaru temperatury
| Detektor podczerwieni: | 256×192/12µm |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V ± 0,1 V |
| typ: | Moduł cieplny niechłodzony |
Przystawka do smartfona z termowizją w przystępnej cenie, z rozdzielczością 120×90 i rozmiarem piksela 12μm w obudowie typu Wafer-Level-Package
| Typ detektora: | Niechłodzony mikrobolometr z matrycą płaszczyzny ogniskowej |
|---|---|
| Pakiet detektora: | Pakiet na poziomie opłatka |
| Rezolucja: | 120 × 90 |
Plug-in kamera termiczna o rozdzielczości 256×192 i rozmiarze pikseli 12μm dla smartfonów za pośrednictwem interfejsu USB 2.0
| typ: | Wtykowa kamera termowizyjna do smartfonów |
|---|---|
| Rezolucja: | 256×192 |
| Rozmiar piksela: | 12μm |

